?

Log in

No account? Create an account
Естетичні рефлексії в контексті постіндустріалізму

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries
> next 20 entries

Tuesday, July 7th, 2009
11:57 pm - Goodbye, the King of Pop!
Не було сумнівів, що з прощання із Джексоном зроблять шоу світового масштабу. Втім, захоплення викликають не тільки зворушливі виступи рідних, друзів і багатьох просто справжніх легенд, а й те, що їм усім вдалося не перетворити церемонію на вульгарний шоу-бізнесовий захід або жалобне зібрання. Прийнамні, в усьому було присутнє почуття міри, люди підбирали влучні і доречні слова. Незважаючи на пряму трансляцію чи не на всю планету, був живий спів, ніхто не схибив і не розгубився! Що й казати, Артисти з великої літери віддали шану Артистові від Бога...

current mood: sad

(comment on this)

Saturday, June 27th, 2009
1:22 am - Grew up in USSR
"Комсомольцы-добровольцы,
Мы сильны нашей верною дружбой.
"

Тест от «КП» на комсомольскость.
Проверь, взяли бы тебя в комсомол?
Комсомолец на 100%
Да вас не в комсомол, а сразу в Мавзолей принимать надо.
 

Пройти тест!

(comment on this)

1:07 am - Born in USSR
Слабенько якось...

Тест на советскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
советскости: 75
Вы наверняка помните очереди за колбасой по 2.20, и даже – по 2.80. Конечно, если в ваш город завозили колбасу. Можете с полным правом гордиться своим результатом, если хотите, конечно.
 
Пройти тест!

(comment on this)

12:55 am - MJ RIP
Monday, June 8th, 2009
11:21 pm - Sade's New Album
Подейкують, що новий альбом Sade вийде у листопаді...

(2 comments | comment on this)

Sunday, May 24th, 2009
11:20 pm - Loboda's Dancers - LOL!
Натрапивши на ютубі на виступ Лободи абсолютно випадково помітив, як її "спартанці-танцюристи" синхронно показують Європі пів руки :)))


current mood: giggly

(comment on this)

Thursday, May 21st, 2009
2:18 am - UEFA Cup

Фото з сайту http://shakhtar.com

(comment on this)

Thursday, May 14th, 2009
9:55 pm - Pyotr Mamonov
П.М. Мамонов - загадкова особистість, і сьогоднішній його концерт став для мене несподіванкою. Незважаючи на те, що платівка "Звуків Му" була у мене ще у 80-х, і "Музичний ринг" К.Прошутинської за участі Мамонова запам'ятався надовго, побачити вживу символ радянського інтелектуального підпілля було надзвичайно важливо. Виступ залишив по собі більше питань, ніж відповідей. І головне з них: що стоїть за епатажем, за прихованою насмішкою над натовпом, за дивними текстами? Все це на поверхні, а що у глибині?

"По скрипу солнца голубого, по яблоку и по ежам узнал я день."
"Смотрю на бабочку огромными глазами,
а там... - маленькими смотрят на меня."
"Заяц мчится, червяк ползет, ворона пугает."


current mood: productive

(3 comments | comment on this)

Thursday, April 9th, 2009
5:03 pm - What can you say about Ukrainian night?
Як є. Без прикрас. Згадуючи ювіляра: "Знаете ли вы украинскую ночь?"

Тест на украинскость от "КП" в Украине"
Ваш индекс
украинскости: 85
«Ну, ты жжешь!.. Ой, вибачте, вельмишановний пане… ВИ ЩЕ ТОЙ ЗНАВЕЦЬ РІДНОЇ НЕНЬКИ! Хильнемо по чарці за вашу розумну голову і порадіємо: ЩЕ НЕ ВМЕРЛА УКРАЇНИ НІ СЛАВА НІ ВОЛЯ!!!»
 
Пройти тест!

(1 comment | comment on this)

Saturday, April 4th, 2009
11:51 pm - I'm Back
Ну от, я нарешті повернувся з далеких мандрів, чому обов'язково буде присвячено серію міні-есеїв. Повернувся і до справ більш буденних і прогнозованих, аніж гасіння "пожеж", що виникли під час відпустки. Відкрито й весняний концертний сезон, причому спонтанно, адже вечір суботи, знаєте... ну він завжди буває зайнятий. А тут виявився вільним, тому "Арс-Нова Тріо" Олексія Козлова чудово вписалося в мій розклад, чому я дуже й дуже радий. Цезарія Евора, яка теж сьогодні виступала в Києві, - це дуже класно, але на один раз. Тим більше, що за рік вона подорожчала майже вдвічі. А далі починається ДоДж, так що подальший розклад теж відомий.

current mood: satisfied

(3 comments | comment on this)

Friday, February 27th, 2009
7:34 am - UEFA
Ну, дожилися... Українські клуби грають один з одним в Кубку УЄФА. А взагалі, молодці!

(2 comments | comment on this)

Thursday, February 19th, 2009
8:58 pm - Valencia
Щодо матчу - no comments. То таке...
А от щодо організації, то у зв'язку з ЄВРО-2012 (якщо він буде, звісно) виникає багато питань. Наші відважні міліціянти, відверто кажучи, виявились неготовими пропустити на стадіон якихось 20 тис. уболівальників. На верхньому виході утворилася чимала давка, і люди з квитками за 200 грн. просто не могли потрапити на стадіон, оскільки всередину запускали по одному. Ті, хто потрапив всередину, могли елементарно зламати шию на слизьких сходах. І це на єдиному функціонуючому в Києві футбольному стадіоні. Ну і як з такою організацією і ввічливими "правоохоронцями" ми збираємось приймати ЧЄ?..

current mood: working

(comment on this)

8:55 pm - Embassy
Вчора на співбесіді в консульстві сидів поруч із справжнісіньким українським мільярдером. Гроші, де ви?! Ніби ж вже мають липнути...

(7 comments | comment on this)

Wednesday, February 4th, 2009
12:25 pm - The book about House
А раптом хтось ще цього не бачив.

(2 comments | comment on this)

Sunday, January 25th, 2009
11:40 pm - What Just Happened
Вдало скориставшись дуууже рідкісною нагодою відвідати "храм попкорну й коли" (кінотеатр, звісно), у п'ятницю потрапив на такий собі розкручений по лайтбоксах "Одного разу в Голівуді" (What Just Happened). Знов-таки, рідкісний випадок, коли пішов на фільм, не читаючи рецензії. Щоправда, ми дещо чули про сюжет, але напевно головну роль у виборі зіграв акторський склад і, особливо, Роберт де Ніро. Вже зараз, перечитавши відзиви, зрозуміло, наскільки важливий при перегляді стрічки настрій і можливість сприймати дещо "за" діалогами. Принаймні, давно я так не реготав від абсолютно саркастичного гумору, яким пронизаний увесь фільм. Гуморець, звісно, на цінителя, до того ж і пошукати його треба, бо не на поверхні, як у Jackass. Де Ніро, Джон Туртурро, Брюс Вілліс, і особливо Майкл Вінкотт - просто чудові! А головний герой Де Ніро часом дуже нагадував мені самого себе, або, скоріше, більш досвідчених у керуванні проектами старших колег. Резюме: виникло бажання переглянути ще раз, що я принагідно й зроблю.

P.S. Дотепний відзив тут:
"Фильм о неудачнике, фильм о том, что нам не хватает времени на жизнь. Времени много, но его почти нет. Фильм от том, что нас могут ненавидеть, а мы делаем вид, что мы этого не замечаем. Фильм о том, что бы мы не делали для того, чтобы сделать добро всем, появится личность, которая испортит все то, что ты сделал. Фильм о том, что у кого больше денег в кошельке, тот и главный. В общем, все так обычно и пресно, что все это можно увидеть просто выглянув в окно. И самое главное в фильме то, что ты и есть этот самый неудачник."

P.S. Всіх Тетян вітаю з Днем Янгола!

(2 comments | comment on this)

11:03 pm - Best drummers
Оце Rhythm намудрив...

Top 10 Most Influential Drummers Ever

1. Buddy Rich
2. John Bonham
3. Gene Krupa
4. Ringo Starr
5. Steve Gadd
6. Stewart Copeland
7. Tony Williams
8. Keith Moon
9. Elvin Jones
10. Billy Cobham

Згоден, всі ВИДАТНІ музиканти, але де ж Cozy Powell, Ian Pace, Dennis Chambers, Art Blakey, Airto Moreira, Max Roach, Jack DeJohnette, Tito Puente, Poncho Sanchez, etc.?

(1 comment | comment on this)

Sunday, January 18th, 2009
11:37 pm - Extreme Skiing
Зимові дива продовжуються, і сьогоднішня погода - чудовий недільний подарунок. З обіду знову пішов сніг, і я вирушив до лісу. Шкодую, що не взяв фотик - картина просто захоплююча (хоча світла небагато - навряд чи вийшли б гарні знімки). Зчеплення і ковзання прекрасні, отож я вірішив проїхати улюблену дистанцію 15 км, що пролягає перпендикулярно до узлісся. Трохи не розрахувавши з часом, проїхав "точку неповернення", і довелося вертатися майже у суцільній темряві. І тут почалися веселощі. Кажуть, що вовків біля Києва немає. Я і сам знаю. Навряд чи тварина, яку я побачив, була вовком. Проте зустріч навіть з здоровенним диким собакою (в 6 км від міста, без хазяїна) вселяла мало оптимізму. Істота ввічливо дала мені дорогу, сховавшись у хащах. Десь з кілометр я їхав, озираючись, аж раптом не почув зовсім близько біля мене характерне скавучиння. Викид адреналіну, що послідував за цим, призвів до того, що решту дистанції я проїхав, мабуть, з олімпійським рекордом.

Ближче до Києва, коли я вже почав милуватися брунатно-синім небом і червоною загравою над містом, попереду в півкілометрі раптом побачив автомобіль, що фарами подавав сигнал тривоги (один довгий, три коротких). Не скажу, що зустріч в темному лісі з машиною обіцяє щось позитивне, хіба якщо ти сам не зламав ногу чи обморозив кінцівки і потребуєш допомоги. Мало кого туди на ній привезли, та ще й хтозна які люди. Під'їхавши ближче, замість автівки побачив трьох лижників, що гралися сигнальними ліхтарями. "Crazy", - подумав я. "Сам такий", - подумали вони. А я попрямував далі, по ходу намацуючи лижню. Ну і врешті вогні великого міста (знаєте, як іноді приємно їх бачити!). Авжеж, треба раніше виїжджати.

current mood: calm

(2 comments | comment on this)

Thursday, January 8th, 2009
12:30 pm - Holidays
Прикольна штука, ці зимові канікули. Навіщо кудись їхати при цьому, якщо і так на курорті? А що:
1. Іжа від пуза, адже майже кожного дня гості або у гості.
2. Сон досхочу.
3. Лижний сезон, який було відкрито 28-го, продовжується!

Справді, пощастило цього року зі снігом. Лижня наїжджена, як вже не пам'ятаю, коли було. Загалом вже цього року було вдвічі більше виїздів, ніж у позаминулому, і в безліч разів більше, ніж у минулому :)

Ще. З-поміж усього мотлоху, що показують по ТБ, іноді можна віднайти щось цінне: і передачі, і кіно. Meet Joe Black - цей фільм у мене є на диску, але чомусь завжди полюбляю його дивитись по ТБ. Завжди, бо бачив його безліч разів. Ну не знаю, навряд чи Голівуд зняв щось добріше і світліше. Ви згодні?

current mood: lazy

(2 comments | comment on this)

2:41 am - Stilyagi
За порадою ok_tet передивився згаданий продукт маскульту. Передовсім, через цілу плеяду українських джазових музикантів, задіяних в озвучуванні. Не буду особливо зупинятися на художній цінності картини. Такий собі мікс "Мулен Руж" Базза Лурмана, "Стіни" Алана Паркера та "Цирку" Григорія Александрова. Лише кілька моментів. Гармаш - просто диво! Може не настільки, як у "Бєспрєдєлє", але "очєнь і очєнь"! Янковський і Розанова - теж чудові. Нібито другорядні ролі, але наскільки яскраві і ємкі! Особливо в порівнянні з головними. В цілому, вінтаж пре з усіх дірок, навіть у тій сцені, коли Фред дарує Мелсу привезений зі Штатів тенор-сакс Hohner President. Так, час співпадає - 1956-57 роки. Але скажіть, навіщо привозити з Америки німецький саксофон??? Друзі-саксофоністи або історики, виправте мене грішного, пліз! Адже наскільки я розумію, ця популярна у Союзі модель потрапляла до нас звичайним шляхом - через військовослужбовців, що поверталися з Німеччини в середині 50-х.

Що ж до музики, то загалом сподобалося. Не зовсім зрозуміло, до чого було вставляти Гармаша з "Человеком и кошкой", де ідея? До того ж, це єдина пісня, майже не перероблена аранжувальниками і продюсерами (хоча виконана чудово, на мій погляд). Решта ж - перекладені для біг-бенду або просто перекручені навиворіт хіти радянських рок-груп 80-х (але ж навіщо так перекручувати слова "евегрінів", шановні!). І хоча місцями в аранжуваннях влавлюються інтонації Satin Doll чи It Don't Mean A Thing..., все ж головне, що звучить свінгово-драйвовий бенд. Рідний, київський. Витриманий в дусі совєтського джазу (ні-ні, в жодному разі без ноти негативу!), гучний і рявкаючий, але такий милий :)

Висновок: не шукайте нічого глибокого у цій відверто розважальній стрічці. Яскраві барви, широкі мазки, проте слабенька сюжетна лінія. Рятує музика, якщо вона вам подобається, та й ще в такій інтерпретації.

current mood: nostalgic

(9 comments | comment on this)

Wednesday, January 7th, 2009
11:49 pm - R.I.P. Freddie Hubbard


Якось у новорічній метушні трохи не потонула несподівана і сумна новина про відхід з життя одного з найвидатніших трубачів всіх часів Фредді Хаббарда. Хто тільки не знімав його хрестоматійні соло у Watermelon та Cantaloupe Island. Геніальна простота або простота геніальності. Його фірмова чітка артикуляція, фірмові блюзові доріжки легко впізнавані як у Jazz Messengers, так і у Квінсі Джонса.

Кумедний випадок (думаю, що доречно буде згадати): чимало років тому дав послухати Takin' Off Хенкока у фантатичному складі (Herbie Hancock, Freddie Hubbard, Dexter Gordon, etc.) одній поважній і далеко не останній в джазі людині. Він щиро здивувався, коли я розповів, хто це грає. Він: "А я думал, что ето самодєлка какая-то". Що ж, були часи, коли і я думав, що Колтрейн - це "самодєлка"...

Шкода, що йдуть у Вічність останні Великі... Шкода, що не довелося почути Фредді Хаббарда вживу...

Фото з сайту http://freddiehubbardfans.com

current mood: sad

(4 comments | comment on this)

> previous 20 entries
> next 20 entries
> top of page
LiveJournal.com