jeaurat (jeaurat) wrote,
jeaurat
jeaurat

 • Mood:
 • Music:

Apple Tea - Apple Tea V (2009)


Давненько я не те, що не писав про диски, а й взагалі нічого не писав. Але от зараз, прослуховуючи кращий, на мою думку, диск білоруської групи Apple Tea 2009-го року, згадав їхній концерт в Консерваторії 21 травня 2009 року. Вирішив написати - все-таки класний диск! Хоча на концерті були і більш старі композиції, типу Pink Sigmund, Apple Tea, Sound Bag, Parnat Samba, etc.,основу складали саме композиції з нового альбому. 

 

Першою на диску розташуваласяThe Postcard From Adriatica - потужний і енергійний початок. Наступна Three Mates Dance - більш спокійна, з дуже вдали тембральним рішенням у виглялі бас-кларнету.

Stay In Manaus (цікаво, чи справді музиканти були в столиці джунглів Амазонії) - моя улюблена, абсолютний хіт, який, до того ж, часто виконується на концертах. Чудові соло гітари  Михайла Філіпені та клавіш Костянтина Горячого

Caramel - весела і стрімка самба, тему і соло в якій у дусі Дейва Валентіна на флейті виконав Павло Аракелян

Morning Waltz  - єдина композиція на диску, написана не басистом Ігорем Сацевичем. Її автор - близький товариш Apple Tea, виконавчий директор продюсерського центру Jazz In Kiev Володимир Камінський. Лірична тема з легким, повітряним соло сопрано-саксофона Ігоря Лютого.

Botany  - складна і цікава тема, що в середині переходить в самбу. Слід відмітити прекрасне соло гітари, накладене на вокаліз, а також якісну роботу барабанщика Олександра Сапеги.

Слід за романтичною баладою Bird Of Night йде веселенький свінг Tsesler's Party, присвячений щорічним вечіркам, що їх влаштовує автор дизайну диска - мінський художник Володимир Цеслер.

Klaipeda - groovy & funky blues, кульмінаційний момент, адже завершує диск спокійна і мажорна Jack In Red.

Резюме: Apple Tea V  - дуже якісний по багатьох факторах (матеріал, запис, виконання і т.і.) диск, різноманітний, сповнений приємної мелодики, що не набридає - своєрідний показник творчої зрілості колективу.

 
Tags: music, review
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments