jeaurat (jeaurat) wrote,
jeaurat
jeaurat

 • Mood:
 • Music:

Gary Moore

Gary Moore, Kyiv, Ukraine Palace, 07/10/10

Не стало Гарі Мура. Аж моторошно. Тільки нещодавно бачив його в Києві, молодого, енергійного. 

Його перший концерт в Києві 19.06.07 був наче ковток свіжого повітря, і без сумніву увійде в десятку кращих концертів, на яких мені довелося побувати. Коли я дізнався про його виступ 07.10.10, неодмінно захотілося повторити перші враження. На жаль, не так сталося, як гадалося. Концерт виявився невдалим, за що потрібно в першу чергу повідбивати руки й вуха звукорежисеру, який вивів лише гітару Гарі, зарізавши решту. Це був перший рок-концерт, на якому я не почув вокалу, барабанів і басу! Замість очікуваних блюзів і балад Гарі грав суцільний рокешник, тож люди почали тікати з без того неповної зали. Можу тільки уявити його враження... Відігравши обов'язкову частину і закінчивши на Parisienne Walkways, Гарі без жодного бісу пішов зі сцени.

Їдучи додому і попри біль у вухах слухаючи The Story Of The Blues, я все-таки сподівався почути його ще раз у кращих умовах. Не судилося.

Все, що залишилося від того концерту: спогади, пару непоганих світлин і відео Still Got The Blues з неповторним трихвилинним соло плачучої гітари Гарі Мура...
Tags: events, music
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic
  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments