jeaurat (jeaurat) wrote,
jeaurat
jeaurat

  • Mood:

Vancouver

В черговий раз пересвідчився, що недарма в Давній Греції на час проведення Олімпіади припиняли всі війни. Більш патетичного гімну величі Людини годі й шукати. Два тижні тому я змушений був пів суботи (не зовсім-то і вільної) просидіти перед зомбоящиком (іноді з нього є користь!), захоплюючись неймовірним видовищем відкриття Олімпійських Ігор. Надзвичайна магія дійства передавалася крізь екран, і я можу тільки уявити емоції людей, що бачили це на власні очі. Мабуть, це - справжня вершина професіоналізму всіх учасників: від режисера-постановника і операторів до артистів в балетній масовці.

Щодо самої Олімпіади, то порадував Євроспорт: і коментарями, і зйомками, і зручним часом. Дивитись, принаймні, можна було усе й без перерви: сприбки з трампліну, далі - біатлон, згодом - бобслей, швидкісний спуск, фігурне катання, хокей...

Щодо останнього: тільки-но Канада виборола золоті медалі у красивому й напруженому двобої зі збірною США. Настільки напруженою, що коли Штати зрівняли рахунок за 24 секунди(!) до кінця 3-го періоду, я не зміг далі дивитися й вимкнув. Але в овертаймі Кросбі додавив американців і приніс своїй команді перемогу - справжню нагороду господарям за організацію такого чудового спортивного свята!
Tags: events
  • Post a new comment

    Error

    default userpic
  • 2 comments